+372 6108 020 +372 538 38 554 info@laagritennis.ee

Bruno Loit
Peatreener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 6
bruno.loit@laagritennis.ee

Redt Reimal
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 6
redt.reimal@laagritennis.ee

Marek Turu
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 5
marek.turu@laagritennis.ee

Oskar Saarne
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 4
oskar.saarne@laagritennis.ee

Mart Jürgenson
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 4
mart.jurgenson@laagritennis.ee

Kristjan Lemberg
Füüsilise ettevalmistuse treener
kristjan.lemberg@laagritennis.ee

Eerika Bekker
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 4
eerika.bekker@laagritennis.ee

Piret Pichen
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
Treeneri kutsetase 3
piret.pichen@laagritennis.ee

Ivar Troost
Treener, lastetreeningud, eratreeningud
ivar.troost@laagritennis.ee

Sigrit Järvamägi
Klienditeenindaja
info@laagritennis.ee

Hannah Jürgenson
Klienditeenindaja
info@laagritennis.ee

Signe Saarkopli-Kullamäe
Klienditeenindaja
info@laagritennis.ee

Maarika Roosi
Klienditeenindaja
info@laagritennis.ee

Kaie Aamisepp
Klienditeenindaja
info@laagritennis.ee

Rain Rõigas
Juhatuse liige
rain.roigas@laagritennis.ee